BändCämpi sündmused

BändCämp on viimase 3 aastaga korraldanud ja kaasa löönud üle 70 sündmuse korraldamises, kus on astunud üles üle 240 bändi ja ligi 1000 muusikut.

Toimunud sündmuste seas on Firmbändide võistlus, Loovuse festival, bändide võistlused BändCämp Bättle ja LiveBändCämp, muusikute laager jne. Lisaks on toimunud sündmuste seas ka mitmeid koostööprojekte Radisson BLU Lounge 24-ga, Solarise keskuse, Tallinna Lauluväljaku, SEB Tallinna sügisjooksuga ja paljude teistega.

Tulevased sündmused:

2013

 

Toimunud sündmuste nimekiri:

2013

09.05 Muusikalabor - Taavi Peterson
02.05 Muusikalabor - Tjorven
25.04 Muusikalabor - Scoobidoo
20.04 Firmabänd Finaal
18.04 Muusikalabor - Taavi Peterson
11.04 Muusikalabor - Kristo Ukanis Duo
04.04 Muusikalabor - Anis Arumets
28.03 Muusikalabor - Marian Saar
21.03 Muusikalabor - Nion
21.03 Firmabändi III eelvoor
15.03 Restoran Lusikas – Astrobeat
08.03 Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Brey Velberk
06.03 Firmabändi II eelvoor
01.03 Restoran Lusikas – Kruuv
28.02 Firmabändi I eelvoor
08.02 Casablanca klubi – Janek Valgepea
08.02. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Scoobidoo
12.01. Casablanca klubi – Taavi Peterson
11.01. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Kristen Kasuk

2012

23.12 kell 15:00 Solaris Jõulud – Adele Kaasik
22.12 kell 14:00 Solaris Jõulud – Taavi Peterson
22.12 kell 15:00 Solaris Jõulud – Ketter Orav
16.12 kell 13:00 Solaris Jõulud – Puhas Sekst
16.12 kell 15:00 Solaris Jõulud – Kristiina Renser
15.12 Casablanca klubi – Kristen Kasuk
14.12 Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert - Mick Pedaja
08.12 Solaris Jõulud – Misteerium
08.12 Solaris Jõulud – The Blank Lips
02.12 Solaris Jõulud – Annika Lundver
02.12 Solaris Jõulud – Marylin Tilga
02.12 Solaris Jõulud – Kethi Uibomägi
09.11. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Nion (Keit Triisa ja Karl Kanter)
12.10. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Taavi Peterson
14.09. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Sean Pollock
09.09. SEB Tallinna marathon & sügisjooks lava ja 5 bändi
10.08. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Kristen Kasuk
08.08. Bastioni aed ansambel R.A.T.T.
04.08. Starmani vutipidu Kalevi staadionil ja 4 bändi BändCämpi poolt
02.08. Loovuse festival + BändCämp Bättle finaal
01.08. Bastioni aed – Taavi Peterson
25.07. BändCämp Bättle 5. Eelvoor
18.07. BändCämp Bättle 4. Eelvoor
13.07. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Taavi Peterson
11.07. BändCämp Bättle 3. eelvoor
04.07. BändCämp Bättle 2. eelvoor
27.06. BändCämp Bättle 1. Eelvoor
08.06. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Erki-Andres Nuut & Anna Igoševa
11.05. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Ketikoerad
28.04. Firmabänd 2012 finaal Rock Café
19.04. Firmabänd 3. Eelvoor Rock Café
13.04. Radisson BLU Lounge 24 akustiline kontsert – Sean Pollock
12.04. Firmabänd 2. Eelvoor Rock Cafe
11.04. Firmabänd 1. Eelvoor Rock Cafe
2011

25.12. Solarise keskuse jõuluranna akustiline kontsert – Erki-Andres Nuut & Anna Igoševa
24.12. Solarise keskuse jõuluranna akustiline kontsert – Roheline Samet
23.12. Solarise keskuse jõuluranna akustiline kontsert – Mick Pedaja
18.12. Solarise keskuse jõuluranna akustiline kontsert – Kruuv
17.12. Solarise keskuse jõuluranna akustiline kontsert – R.A.T.T.
11.12. Solarise keskuse jõuluranna akustiline kontsert – Kristen Kasuk
10.12. Solarise keskuse jõuluranna akustiline kontsert – Pen London & the box
04.12. Solarise keskuse jõuluranna akustiline kontsert – Ketikoerad
03.12. Solarise keskuse jõuluranna akustiline kontsert – Rosanna Lints
09.10. Muusikute pühapäev Riho Sinisalu
11.09. SEB Tallinna marathon & sügisjooks – 3 lava ja 12 bändi
06.08. BändCämp Festivääl Tallinna Lauluväljakul
02. – 06.08. BändCämp laager Nelijärvel
20.07. Suvechill Lauluväljakul – TV3 Suvel võib otse-eetris
13.07. Suvechill Lauluväljakul
15.06. Bänd ratastel vanalinnas + Lauluväljaku suvechill (Ska faktor)
10.06. Firmabänd 2011 finaal
31.05. Firmabänd 5. eelvoor
24.05. Firmabänd 4. eelvoor
21.05. LiveBändCämp vol 3 + Ott Lepland
17.05. Firmabänd 3. eelvoor
10.05. Firmabänd 2. eelvoor
03.05. Firmabänd 1. eelvoor
10.04. Muusikute PP Marko Atso, Henri Lindal, Danel Pandre
13.03. Muusikute PP & BCJäm Henrik Sal Saller “Produtseerimine ja lugude kirjutamine”
20.02. Muusikute pühapäev Andres Oja “Kuidas lavale tulla ja kuidas laval olla”

2010

11.12. BändCämp Jäm Tallinn Panhead
04.12. BändCämp Jäm Tartu Trehv
03.12. BändCämpJäm Raplakultuurimaja
19.11. LiveBändCämp + BändCämp Jäm Rock Cafes Terminaator
18.11. Bändcämp Jäm Viljandi Puhas Kuld
12.11. BändCämp Jäm Pärnu noortekeskus
28.10. BändCämp Jäm Keilas noortekeskuses Decode, Ketikoerad, The Nymph, Mart Veski
09.10. BändCämpJäm vol8 (Noisebleed, Decode, Getter Raidam, Indrek Rebane, Artur Rassmann, Cantilena, Anis Arutmets, Tauri Liiv, Keitkoerad, Lamice, Steamflower) + tantsijad & DJ-d
30.09. BändCämp Jäm tudengite sügispäevade raames Vabaduse Väljak
28.09. BändCämp happening Solarise keskuses 6 bändi korraga üle Solarise
24.09. mini BändCämpJäm Tapperis
09.09. BändCämp Jäm vol 7
26.08. BändCämp Häppening Viru tn
05.08. BändCämp lõppkontsert Rock Cafes
02.08. – 05.08. BändCämp laager Valtus
17.06. LiveBändCämp
09.06. BändCämp Jäm vol 6
12.05. BändCämp jäm vol 5 Tapper (Marko Atso, Iiris Vesik)
10.04. BändCämp jäm vol 4 Pärnu Noortekeskuses
10.03. BändCämp jäm vol 3 Tapperis
10.02. BändCämp Jäm vol 2 Tapperis

2009

10.12. – BändCämp jäm
20.-22.08 – 1.BändCämp laager

Oled muusik?

Esinemispakkumised - koolitused – võistlusedAnna meile endast teada!

Tellitud bandide TOP 5

BändCämp info@bandcamp.ee +372 52 26 474 Saada meile kiri