Miks inimesed ei püüa oma unistusi?

2008 a, kui me BändCämpi tegevusega alustasime, siis me olime 4 tavalist noort, kellele muusika on südamelähedane ja kellel oli veidi bänditegemise kogemust, ilma et märkimisväärset edu oleks saavutanud. Meil ei olnud praktiliselt üldse tutvusi Eesti muusikaringkondandes. Ei kontserdipaikade, korraldajate ega ka bändide ja muusikute hulgas.

Ainus, mis meil oli – tugev soov selles valdkonnas tegutseda, midagi head korda saata ja küsimus, kuidas me saame arendada inimeste loomingulisust läbi muusika?

Täna, peale 3 aastat aktiivset tegutsemist teeme igapäevaselt koostööd Eesti suurima kontsertklubiga Rock Café (aastaid tagasi unistasime, et saaksime kunagi ühe sündmuse seal teha). Oleme aidanud erinevatel bändidel saada ligi 200 esinemist erinevates kohtades, millega nad on teeninud ligi 20 000€. Oleme pannud sadu inimesi (ka mittemuusikuid) osalema laulu loomise protsessis ning lava peal neid esitama. Mitmed suuremad eesmärgid ja unistused on veel saavutamata, kuid meie tegutsemistahe on endiselt suur ja me tahame kasulikud olla veelgi rohkematele inimestele.

Jaga BändCämpi facebooki lehel, mis on Sinu arvates peamine põhjus, miks inimesed ei alusta oma unistuste täideviimist: Pole aega, pole raha, pole mõttekaaslasi või toetajaid. Pole enesekindlust või usku, et need võiks teostuda või midagi muud?

Kõigi vastajate vahel loosime 21. märtsil välja 10 BändCämpi raamatut “Loomingulisuse arendamine läbi muusika”

Kui ei soovi osaleda loosimises, siis on võimalus see raamat praegu Apollo raamatupoest saada poole hinnaga.