Koosöös Cherry.ee-ga poole soodsam meelelahutus nüüd iga päev!

Alati vähemalt üks soodne meelelahutussündmus!

Cherry.ee koostöös BändCämpiga avas uue meelelahutuse rubriigi, läbi mille on Sul võimalik iga päev endale poole hinnaga või odavamalt soetada mõni meelelahutussündmuse pääse. Kontserdi-, teatri-, kinopiletid. Ballett, muusikal, tsirkus, spordisündmus jne.

Püüame võimalikult palju Sinuni tuua ka viimase hetke pakkumisi, et saaksid endale sobiva meelelahutuse juba tänaseks või homseks. Alustuseks on kohe pakkuda suurepärase muusikafestivali Rabarock 1 päeva pääse, mille peaesineja on DUB FX. Soodustus 42%. Vaata siit

Teeme koos head!

Teise kampaania tulu läheb 100% heategevuseks.

Juba homme 11. aprillil algava firmabändi võistluse kõigi kolme eelvooru ja finaali pileti saab 5€ eest ning see summa läheb täies ulatuses heategevusse. Isegi kui said tasuta eelvoorude pääsmed, olles VIP klubi liige, on Sul nüüd võimalus saada ka finaali pilet ja sealjuures teha head.

Cherry kampaaniast kogutud rahaga toetatakse programmi “Ettevõtlikuks ja loovaks õpilasfirmas” (Junior Achievementi programm). Projektis osalevad kümme kutseõppeasutust üle Eesti: Järvamaa Kutsehariduskeskus, Luua Metsanduskool, Narva Kutseõppekeskus, Põltsamaa Ametikool, Rakvere Ametikool, Räpina Aianduskool, Sillamäe Kutsekool, Tallinna Tööstushariduskeskus, Valgamaa Kutseõppekeskus, Vana-Antsla Kutsekeskkool.

Projektist finantseeritakse õpilasfirma juhendajate koolitust, õpilasfirma õppematerjalide väljaandmist juhendajate tarvis ning õpilaste ja õpilasfirma juhendamist kahe aasta jooksul

Ela kaasa omadele ning tunnusta vahvaid ja julgeid värskelt tärganud rokipisikuga inimesi, kes häbenemata laval muusikat naudivad. Kõige selle juures toeta õpilasfirmade teket ning jälgi, kuidas sünnivad uued lootusandvad ja säravad talendid õpilasfirmades!
Heategevust saad teha siin

Loomingulisust soovides,
BändCämp tiim