Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method ep\websettings\ep_webSettings::update_db_check() should not be called statically in /home/np22908/public_html/wp-includes/plugin.php on line 403
Vokaalansambel The Fews – BändCämp

Vokaalansambel The Fews

The Fews on vokaalansambel, mis on tegutsenud alates 2007. aastast. Ansambli nimi tuleneb lauljate ühisest motost - for excellence we strive - mille järgi oma tegevusi alati seatakse. Ansambli lauljateks on kuus andekat noort inimest, keda kõiki ühendab ühise keskkooli taust, kus kunagi ansamblitegevusega alustati. Aastate jooksul on The Fews esinenud paljudes kaunites Eesti paikades, nii erapidudel kui ka avalikel üritustel. Samuti on näidatud edukat osavõttu mitmetest noorte muusikute võistlustest, näiteks Viimsi JazzPop Festival ning Tudengite Eurovisioon.
Vokaalansambel The Fews laulab a capella võtmes inimeste poolt armastatud lugusid. Kavas on nii rahulikke kui ka tempokamaid lugusid, millest igaüks leiab oma lemmiku. The Fews on valmis esinema nii firmapidudel, sünnipäevadel kui ka suurematel avalikel üritustel.
Ansambli liikmeteks on Sirli Gatski, Kaija Pook, Teele Palumaa, Mihkel Annus, Karl Juhkami ja Kaspar Karus.

Repertuaarist võib leida vanemat (R. Valgre „On kevad tulnud taas“, ER meeskvarteti „Rohelised niidud“, Ruja „Tule minuga sööklasse“) ning modernsemat (S. Sepa „Revolutsioon“, P. Uusbergi „Nad vaatavad üksteise otsa“ ning ansambel „Kruuv“ lugude vokaalseaded) kodumaist muusikat. Maailmamuusika klassikast esitame The Beatles’i lugusid („Blackbird“, „When I’m 64“, „Yesterday“, „Honey Pie“, „Back in the USSR“ jt), igihaljast vokaalmuusikat (Manhattan Transfer „Java Jive“, The Real Group „Chili Con Carne“ jt) ning äratundmisrõõmu toovaid igihaljaid palasid (Nat King Cole „L-O-V-E“, Doris Day „Tea for Two“ jt). Nooremale publikule sobivad kindlasti Imogen Heapi „Hide and Seek“, The Free Designi „Love You“ ning teised peavoolu muusikast loodud vokaalseaded. Naeratuse publiku näole garateerivad Kollane Allveelaev G „Rendime saarele sauna“, Randy Newman „Short People“ jpt.

  • Zanr: Akustilised koosseisud, Kontsert
  • Keeled: Eesti, Inglise
  • Sobib: Kuulamiseks, Lounge
  • Hinnavahemik: -1000€
  • Maksimaalne
    esinemisaeg:
    ca 60 min
Telli juba täna!

Oled muusik?

Esinemispakkumised - koolitused – võistlusedAnna meile endast teada!

Tellitud bandide TOP 5

BändCämp info@bandcamp.ee +372 52 26 474 Saada meile kiri