BändCämp otsib loomingulisuse arendamise võimalusi Tallinnas!

Tere kõik loomingulised sõbrad,

BändCämp soovib, et jagaksite infot kõikide olemasolevate huvialaringide, tundide ja muude kohtade osas, mis arendavad inimeste loomingulisust Tallinnas. Tegemist võib olla nii tantsu-, laulu- või pillimängu, kunstiandeid või näitlemisoskusi arendava kohaga. Andke sellest teada siin (vastamine võtab 1 minuti): http://tinyurl.com/tallinnaloomingulisus

Miks me seda küsime?

BändCämpi üks unistusi on avada akadeemia, kust kasvavad välja järgmised maailmakuulsad artistid ja edukad inimesed ka muudes valdkondades. Loomingulisus arendatud ühes valdkonnas, mõjutab loomingulisust üleüldiselt. Seetõttu tahame alustada sellest, et esialgu (2012) avada akadeemia kasvõi kujul, kus on erinevaid juba praegu olemasolevaid võimalusi ja inimesi, kelle abil saavad oma loomingulisust arendada nii lapsed, noored kui ka täiskasvanud ja me vajame Sinu abi, et kõik need võimalused kaardistada.

Kas Sina tahaksid olla loomingulisem, julgem, edukam? Või kas Sa tahad, et Sinu laps või alles tulevane laps saab loominguliselt mõjutatud juba noores eas nii, et see paneb tugeva aluse tema edukale edasisele elule?

Lapsed julgevad olla loomingulised! Kuhu kaob see vanemaks saades?