BändCämp Firmabänd 2012

Tuleb tõdeda, et BändCämp Firmabändide Konkurss ehk Firmabänd 2012 on kaasa toonud suure publiku- ja bändide huvi, sest registreerunuid on juba 9 – Skype, Tallegg, Swedbank, Baltic Packaging System, Loodusvägi, Meiren Engineering, Tallinna Tehnikaülikool, Helmes ja A.le Coq. On nii vanu olijaid kui uusi tulijad ning konkursi eesmärk on endiselt pakkuda andekatele mittemuusikutele võimalus astuda kontorist välja, end muusikaliselt teostada ja kogeda suurel laval esinemise fiilingut.

Uuenenud kontsertide toimumisajad on:

  • 11. aprill – 1.eelvoor
  • 12. aprill – 2.eelvoor
  • 19. aprill – 3.eelvoor
  • 28. aprill – finaal

Registreerimine on avatud kuni huvilisi jätkub ehk kes ees, see mees! Kiiremad saavad lisaboonusena oma muusikalise kollektiivi esinemiskoha valida, mis on ju vahva boonus arvestades, et igal bändil on eri eelistused. Kes tahavad žüriile paremini meelde jääda ja juba tuliseks aetud publiku ees rokkida, kes aga esinemise kiirelt kaelast ära saada…

BändCämpi toetajate arv on vahepeal samuti kasvanud ning auhinnapagasisse panustavad Rabarock, Jägermeister, Rock Cafe, Koopia Kolm, KP Music, BFM, Hardwic ja Kontsertklubi. Osalejad ja võitjad skoorivad Firmabändide konkursilt kindlapeale esinemiskutseid festivalidele ja suurtele kontserditele, saavad oma loo professionaalses helistuudios salvestada ning palju muud põnevat.

Firmabänd 2011 finaal: