BändCämp Bättle registreerimistähtaega on pikendatud!

Head bändid ja loomingulised sõbrad!

Meil on ülimalt hea meel teatada, et 9 päevaga on kandideerinud ühtekokku 52 bändi. Meie kõrvu on jõudnud aga kuuldused, et aega kandideerimiseks ja ettevalmistuseks on võrdlemisi vähe ning paljud bändid ei ole seetõttu saanud end registreerida. Selle tõttu pikendame kandideerimisaega 21. juunini.

Esmalt kuuenädalasena planeeritud sündmus leiab nüüd aset viiel järjestikusel nädalal, 27. juunist 25. juulini. Esimene kontsert lükkub seega nädala võrra edasi.

Üks põhjus, miks ajapikendust anname ning demovoorust vaid 10 bändi edasi laseme, on see, et meie tehnilise rakendusega on tekkinud mõningaid probleeme. Rakendus nimelt aitab bändidel luua oma fännbaasi läbi facebooki like’de ja e-maili aadresside kogumise. BändCämp’i tiim vabandab kõikide tekkinud ebameeldivuste pärast.

Oleme saanud mitmeid päringuid ka bändide avalikustamise kohta. Siinkohal olgu ära mainitud, et iga järgmise nädala ansamblid tehakse teatavaks jooksva nädala teisipäeval. Vastavate kuupäevade sobivus saab bändiliikmetega vahetult enne ka kooskõlastatud.

Registreeri siin!

Vaata täpsemalt võistluse kohta: BändCämp Bättle